ODTWARZACZ ONLINE: słuchaj 1, słuchaj 2, WinAmp

W 15 kolejce liderujące drużyny wygrały swoje mecze jednak nie wszystkim przyszło to łatwo.

O ile lider Martina nie miała większych problemów z ograniem 7:2 Kaz Bud Polu to drugie w tabeli Frigo pokonało 5:3 Stanbud, przegrywając do przerwy 0:3. Druga połowa to koncertowa gra „chłodziarzy” i pięć strzelonych goli. Trzecią pozycję stracił Melix, który 1:4 uległ Budowlanym i został wyprzedzony przez efektownie grający Art Druk. Drużyna Darka Tomczyka nie miała problemów z Darko i wygrała 5:2. W pozostałych spotkaniach zanotowano wyniki: Elbonet – Egan 8:0, Sami Swoi – Kasa Chorych 2:1. W tabeli prowadzi Martina – 38 punktów przed Frigo Logistics – 36 punktów i Art Drukiem – 29 punktów. W klasyfikacji strzelców prowadzą z 24 golami Rafał Gwit z Martiny oraz Damian Piórkowski z Frigo. Szesnasta kolejka ligi odbędzie się 7 lutego. W najciekawszym meczu Melix zagra z Art Drukiem. Pierwszy pojedynek rozpocznie się o 17:30.