ODTWARZACZ ONLINE: słuchaj 1, słuchaj 2, WinAmp

18 października w Bydgoszczy w ramach Bydgoskiego Kwartetu Biegowego odbył się III Półmaraton Bydgoski.

Imprezą towarzyszącą temu wydarzeniu był bieg na dystansie 5 km, dla biegaczy, którzy niekoniecznie chcą zmagać się z dystansem ponad 21 km. W biegu tym bardzo dobrze zaprezentowała się uczennica drugiej klasy Publicznego Gimnazjum nr 3 w Żninie – Zosia Kanarkowska. W gronie 492 uczestników w kategorii open (w tej kategorii klasyfikowani są biegacze bez podziału na płeć i wiek) zajęła wysokie 57 miejsce. W kategorii kobiet została sklasyfikowana tuż za podium na 4 miejscu. Warto zaznaczyć, że w biegu wzięło udział aż 220 pań. Natomiast w kategorii wiekowej K-20 zajęła 1 miejsce wyprzedzając kolejną zawodniczkę o 12 sekund. Ustanowiła także na tym dystansie swój rekord życiowy, który wynosi obecnie 22 min. 50 sek.